PREZENTACJE KIERUNKÓW KSZTAŁCENIA DLA TEGOROCZNYCH ABSOLWENTÓW

W miesiącu marcu tegoroczni absolwenci uczestniczyli w prezentacjach przygotowanych przez uczelnie wyższe, które gościły w Zespole Szkół nr 2, przedstawiając ofertę kształcenia na rok akademicki 2018/2019.

Wśród uczelni zaprezentowały się między innymi: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z Elbląga, Wyższa Szkoła Bankowa z Gdańska, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu z Gdyni, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa z Gdańska, Wyższa Szkoła Zarządzania z Gdańska.

W zorganizowanych spotkaniach uczestniczyli wszyscy uczniowie klas maturalnych. Celem spotkań było zaprezentowanie przez gości wszystkich kierunków kształcenia, funkcjonowania poszczególnych kół naukowych oraz przedstawienie działalności turystycznej, kulturalnej i sportowej poszczególnych uczelni.

mgr Gabriela Figacz
doradca zawodowy