UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 NA NOWODWORSKICH TARGACH PRACY

Dnia 10. 04. 2018 roku uczniowie klasy III SW i III KW Branżowej Szkoły I Stopnia  uczestniczyli w III edycji Nowodworskich Targów Pracy, które odbyły się w Sali Kinowej Żuławskiego Ośrodka Kultury w Nowym Dworze Gdańskim.

Organizatorem tego przedsięwzięcia był Powiatowy Urząd Pracy z Nowego Dworu Gdańskiego.

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentowali Pracodawcy, działający nie tylko na terenie powiatu nowodworskiego, ale także przedsiębiorcy z Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego.

Wśród wystawców można było znaleźć  takie firmy, jak: Hydromechanika z o.o., Pemal S.A. Malborska Fabryka Obrabiarek, Secespol Sp. z o.o., Stolmach, Fabryka Mebli Stolpłyt, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska „Maluta”, DCT Gdańsk SA, Tristan Hotel&Spa w Kątach Rybackich, McDonald’s Poska Sp z o.o.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 mieli możliwość zapoznania się z krajowymi ofertami pracy i ofertami pracy EURES, jak również skorzystania z konsultacji oraz profesjonalnego wsparcia pośredników pracy. Każdy z uczestników otrzymał dodatkowo materiały informacyjne.

mgr Gabriela Figacz
doradca zawodowy