WRĘCZENIE NAGRÓD DO KONKURSU „RÓŻNE OBLICZA HANDLU LUDŹMI” W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

Dnia 13.04.2018 w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim nastąpiło podsumowanie konkursu na film w formie spotu pt. ”Różne oblicza handlu ludźmi”, odbywającego się pod patronatem Starostwa Powiatowego i Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Filmy zostały nagrane przez zespół uczniów w ramach innowacji „Młodzi filmowcy”.

W konkursie I miejsce zajęła klasa 1 technikum obsługi turystycznej, II miejsce klasa 3 mechanik pojazdów samochodowych, III miejsce klasa 1 technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Nagrody dla uczniów i opiekunów grup zostały wręczone przez wicestarostę Barbarę Ogrodowską, inspektor oświaty Beatę Zawadzką, dyrektor Wiolettę Przyborowską.

Pani Magdalena Pinkowicka z KPP przypomniała młodzieży o zagrożeniach i konsekwencjach związanych z handlem ludźmi.

Przedsięwzięcie koordynowała pedagog Wioletta Odoom.