UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

27 kwietnia 2018 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego 2017/2018 klas czwartych: technikum mechanicznego, informatycznego, technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum obsługi turystycznej.

Na uroczysty apel przybyli zaproszeni goście – przedstawiciele Starostwa Nowodworskiego: pani Barbara Ogrodowska wicestarosta, pan dr Zbigniew Bojkowski przedstawiciel Zarządu Powiatu oraz pani Beata Zawadzka inspektor oświaty. Swoją obecnością na uroczystości pożegnania absolwentów technikum zaszczycili pan Jacek Michalski burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego, pani Wioletta Lewandowska dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, pan Jarosław Gryciuk komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim  pan Tomasz Pawlak komendant Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim, pan Jarosław Dywizjusz komendant gminny OSP w Nowym Dworze Gdańskim, pani Katarzyna Oniszko przewodnicząca Rady Rodziców, pani dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Wioletta Przyborowska, grono pedagogiczne Zespołu Szkół nr 2 oraz rodzice. W czasie apelu dla najlepszych uczniów zostały wręczone Nagrody Starosty Nowodworskiego i Dyrektora Szkoły. Następnie odbyła się część artystyczna – specjalne wydanie „Wiadomości”, którą przygotowała klasa III TŻ oraz I TOT.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!