Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2016 roku w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli: Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego – Barbara Ogrodowska, przedstawiciele Zarządu Powiatu – dr Zbigniew Bojkowski oraz Stanisław Juszczyk, komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej – Krzysztof Ostasz, przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji – Krzysztof Kiwak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy – Wioletta Lewandowska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Dorota Betkier, przedstawiciele Ochotniczego Hufca Pracy – Danuta Kossakowska, Magdalena Piotrowska oraz inni goście ...

W trakcie apelu wręczone zostały nagrody Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 oraz stypendia za najwyższe wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Wręczono również certyfikaty Akademii CISCO uczniom w zawodzie technik informatyk.

Podziękowaniom za pracę, zaangażowanie włożone w edukację uczniów dla nauczycieli i pracowników szkoły nie było końca. Jedną z atrakcji spotkania była część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy II i III TŻ, urozmaicona piosenkami w wykonaniu Krzysztofa Ditter i Patryka Rogacewicza.