WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZS2

Dnia 08 listopad 2017r. w Zespole Szkół nr 2 w Nowym dworze gdańskim zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W wyborach wzięło udział 257 uczniów klas pierwszych, drugich, trzecich oraz czwartych. Głosowanie było tajne, równe i powszechne. W wyborach oddano  głosów ważnych  193 i  64 głosów nieważnych.

W wyniku przeprowadzonych obliczeń Komisja Wyborcza w składzie: Ziętarski Andrzej, Wadowski Jakub, Daniel Pawlak oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Maria Sobczyk ustaliła następujący wynik:
Bartosiak Wojciech - 13 głosów, Boćko Maja - 7 głosów, Breczko Mirosława - 28 głosów, Frischkemuth Natalia - 8 głosów, Graff Monika - 1 głos, Janułajtys Szymon - 9 głosów, Korzeniowska Agnieszka - 3 głosy, Matusak Kinga - 19głosów, Michałowska Katarzyna - 6 głos, Neumann Małgorzata - 5 głosów, Pawelczak Szymon - 6 głosy, Pawłowski Krzysztof - 7 głosy, Podsiadły Maciej - 16 głosów, Raflewska Emilia - 13 głosów, Talik Kamil - 16głosów, Zwolińska Kamila - 36 głosów.

Przydział funkcji dla siedmu kandydatów, którzy uzyskali największą liczbę głosów, nastąpi na pierwszym posiedzeniu Samorządu Uczniowskiego. O terminie spotkania osoby zainteresowane zostaną powiadomione w ciągu 7 dni.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:
Maria Sobczyk