NAGRODA DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW SZKOŁY

Dnia 16.02.2018 dwudziestu siedmiu uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdański z najlepszą średnią za pierwszy semestr szkolny, wraz ze stypendystką Prezesa Rady Ministrów Agnieszką Zgondek, wzięło udział w wycieczce do Elbląga.

Takie kulturalno-edukacyjne wyjazdy nagradzające uczniów za naukę to już tradycja szkoły. Tym razem młodzież miała okazję obejrzenia  w Teatrze im. Aleksandra Sewruka ,,Amadeusza” Petera Shaffera w reżyserii Pawła Szkotaka  Spektakl, który demaskuje i obnaża, a jednocześnie zachwyca kostiumowym bogactwem i muzyką jest tajemnicą brutalnej rywalizacji, w której nie brakuje humoru i sensacji. Młodzież miała także możliwość zwiedzenia elbląskiej starówki.

Wśród uczestników wycieczki, która w całości była sponsorowana przez Radę Rodziców i Dyrektor Szkoły panią Wiolettę Przyborowska, byli przedstawiciele Technikum Żywienia, Obsługi Turystycznej, Mechanicznego, Informatycznego oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Szkoły Branżowej I Stopnia w zawodach: sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer oraz kucharz.

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 2