SPOTKANIE Z PRACODAWCAMI

W dniu 11 listopada odbyło się spotkanie z pracodawcami na którym uczniowie podzielili się swoim doświadczeniem zawodowym

Spotkania odbywają się zazwyczaj dwa razy w roku w Zespole Szkół nr2 i mają na celu pogłębienie współpracy między szkołą a pracodawcami. Stanowią doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz podjęcia wspólnego dialogu na temat dalszej współpracy, podnoszenia jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego oraz zbliżenia go do realnych potrzeb rynku pracy.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Starosta Nowodworski – Zbigniew Ptak, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Gdańskim – Wioletta Lewandowska, Pracodawcy Pomorza – Wiesława Kasperek, Forum organizacji związkowych – Halina Kulik, kierownik biura Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Dworze Gdańskim – Irena Gronalewska, Starszy Powiatowego Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Dworze Gdańskim – Piotr Łukasiuk a także nauczyciele klas trzecich i zespół projektowy Zespołu Szkół nr2.

Magdalena Haftkowska

nauczyciel przedmiotów turystycznych