Spotkania z rodzicami

W dniach 17 i 18 września w Zespole Szkół nr 2 odbyły się pierwsze spotkania z rodzicami w roku szkolnym 2013/2014.

W pierwszym dniu odbyło się zebranie rodziców uczniów klas pierwszych. Na sali gimnastycznej Dyrektor Zespołu Szkół nr 2, Pani Wioletta Przyborowska, przywitała rodziców oraz przedstawiła krótką charakterystykę szkoły. Następnie przedstawiła wychowawców klas I:

• Klasa 1 TIO (technik informatyk/technik obsługi turystycznej) - wych. p. Łukasz Kępski
  • Klasa 1 TŻ (technik żywienia i usług gastronomicznych) - wych. p. Ewelina Kępińska - Lipińska
  • Klasa 1 TM (technik mechanik) wych. p. Danuta Kubińska - Barska
  • Klasa 1 cw (mechanik pojazdów samochodowych oraz zawody pokrewne) - wych. p. Janusz Więcek
  • Klasa 1 sk (sprzedawca i kucharz) - wych. p. Gabriela Kuszner - Drobik
  • Klasa 1 w (odzial wielozawodowy) - wych. p. Jacek Kukliński.

Na spotkaniu z rodzicami uczestniczyli również:

• p. Iwona Świgoń - wicedyrektor ds. dydaktycznych
  • p. Mirosław Kabza - wicedyrektor ds. wychowawczych
  • p. Gabriela Figacz - Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu w Zespole Szkół nr 2
  • p. Wioletta Odoom - pedagog szkolny
  • oraz przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Po spotkaniu ogólnym na sali gimnastycznej rodzice przeszli z wychowawcami do klas.

W drugim dniu spotkań uczestniczyli rodzice uczniów kontynuujących naukę. W sali 11 odbyło się zebranie rodziców uczniów klas maturalnych, na którym uczestnicy dowiedzieli się o terminach i o procedurach egzaminów zewnętrznych. Dla pozostałych rodziców zebrania odbywały się w poszczególnych sala lekcyjnych według harmonogramu.