OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

W dniu 17.09.2014 w Zespole Szkół odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Do grona uczniów szkoły zostali przyjęci uczniowie klas: I TIM, I TŻ ,I KW, ISW, ICW. Ale zanim to nastąpiło musieli oni przebrnąć kilka konkurencji: (logo klasy, śpiewy chóralne, stylizacja ucznia, konkurencja sportowa). Szacowane jury w osobach: wicedyrektor szkoły Mirosław Kabza, nauczyciel Anna Klepka, i przedstawiciel SU Jakub Wadowski,  punktowało w/w konkurencje, a zwycięzcami zostali uczniowie klasy …I Tż.

Dzień ten był naprawdę ciekawy i dostarczył uczniom oraz nauczycielom dużo rozrywki. Nikt nie żałował, iż musiał spędzić czas w szkole :). Pomocą przy organizacji służy panie Anna Klepka, Magdalena Kozieł i Maria Sobczyk.

Witamy Was pierwszoklasiści w gronie uczniów naszej szkoły!!!