SALON MATURZYSTÓW

W dniu 25 września 2015 r. klasy maturalne: IV tot, IV tż, IV tim wzięły udział w „Salonie Maturzystów” organizowanym corocznie przez wydawnictwo „Perspektywy”. Impreza odbyła się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

W czasie  spotkania uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wielu interesujących wykładach dotyczących głównie przebiegu Matury 2016. Ponadto młodzież wysłuchała wykładu „Czy to zawód dla mnie – sztuka budowania ścieżki kariery” przygotowanego przez Warszawską Szkołę Reklamy oraz zapoznała się z ofertą nauczania szkół wyższych z całego kraju, które zachęcały do dalszej nauki na wielu kierunkach kształcenia uniwersyteckiego, technicznego, medycznego, sportowego i morskiego.

Kierownik wycieczki:
mgr Magdalena Haftkowska