ZS nr 2 Mistrzem Województwa OHP

W dniu 28 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego OHP w piłce siatkowej "Trójkach Siatkarskich". W imprezie udział wzięło 9 reprezentacji powiatowych OHP. Regulamin zawodów przewidywał, że drużynę stanowi 6 graczy, na boisku występuje 3 zawodników, w tym 1 dziewczyna, a mecz odbywa się do 2 wygranych setów do 15 pkt. Drużyny zostały podzielone na 3 grupy p 3 zespoły. Nasza reprezentacja w składzie: Marnikowski Aleksander, Ling Wojciech, Werner Marek, Skowrońska Weronika, Nowicka Sandra, Małek Paulina zwyciężyła w grupie OHP Lębork 15:13, 15:11 oraz OHP Gdynia 15:12, 15:12. W grupie finałowej odnieśliśmy również 2 zwycięstwa: z OHP Słupsk 15:9, 15:10 oraz OHP Starogard Gdański 15:11, 15:9. Tym samym nasz zespół został Mistrzem Województwa OHP odbierając Puchar Burmistrza Nowego Dworu z rąk Komendanta Wojewódzkiego OHP . Zawody oraz drużynę do turnieju przygotowali nauczyciele w-f: Marcin Głowacki i Magdalena Kozieł.