Klasowe Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

Klasowe Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt.

W dniu 9 grudnia br. zostały rozegrane XIV Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt. W tym roku wystartowały 3 drużyny. Oto wyniki:

3 TOT - 2 SKW 25:14 , 25:12 , 3 TOT - 1 SKW 25:6 , 25:12 , 2 SKW - 1 SKW 25:12 , 27:25 .

Ostateczna kolejność: 1m. - 3 TOT (Dorawa Klaudia, Gruda Dominika, Szramka Patrycja, Kossakowska Karolina, Tkaczyk Natalia, Golder Małgorzata, Zelant Ewelina)

2m. - 2 SKW (Chyła Martyna, Dudek Klaudia, Kwiatkowska Dagmara, Kowalczyk Weronika, Czyż Paulina, Chojnacka Karolina)

3m. - 1 SKW ( Zygarowska Joanna, Grzybowska Klaudia, Skowrońska Weronika, Żurawska Martyna, Małek Anna, Graban Weronika, Cieszyńska Joanna)

Organizatorem zawodów byli nauczyciele wf: Magdalena Kozieł, Arkadiusz Kosmala, Marcin Głowacki.