Jesteś tutaj:

TELEFON WSPARCIA

telefon wsparcia

DRODZY RODZICE, UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE !

Zapraszamy na STRONĘ FACEBOOKOWĄ i Tik Tok (zsndgtiktok) Zespołu Szkół.

Bardzo prosimy o polubienie naszej strony i zaproszenie znajomych!

Zespół Szkół  w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Warszawska 54
będący Administratorem Danych Osobowych przetwarzanych w Zespole Szkół,
informuje, że Inspektorem Ochrony Danych jest
„AUDITOR” Adriana Głuchowska z siedzibą w Gdańsku ul. Biwakowa 40 / tel. 696 011 969/.

WARSZAWSKA - CZAS ZAWODOWCÓW

czytaj

WYCIECZKA KLAS GASTRONOMICZNYCH DO ZAKŁADÓW PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA"

17 kwietnia odbyła się wycieczka klas gastronomicznych do jednego z największych producentów porcelany w Europie - Zakładów Porcelany Stołowej "Lubiana".

WIZYTY W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH POWIATU NOWODWORSKIEGO

Zakończyliśmy wizyty w szkołach podstawowych z terenu powiatu nowodworskiego podczas których przedstawiciele Zespołu Szkół w składzie: Dyrektor Zespołu Szkół - mgr Ewa Pichola i szkolny doradca zawodowy - mgr Gabriela Figacz spotkali się z tegorocznymi absolwentami.

HEJ MATURZYST! HEJ MATURZTSTKO!

Marzysz o studiach, ale nie wiesz jak je sfinansować?

@Fundacja Edukacyjna Jerzego Juzonia ma stypendium dla Ciebie - program „Pierwszy Rok”, to stypendium dla maturzystów, którzy rozpoczynają studia na uczelniach akademickich w całej Polsce.

WSPÓŁPRACA ZESPOŁU SZKÓŁ Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ ADMINISTRACJI I BIZNESU W GDYNI - PATRONAT DLA KIERUNKU TECHNIK LOGISTYK

W dniu wczorajszym, 15-IV-2024 r., dla tegorocznych absolwentów odbyła się prezentacja przygotowana przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu, która współpracuje z Zespołem Szkół.

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła podjęła współpracę z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni, a klasy logistyczne zostały objęte patronatem WSAiB.

14 KWIETNIA 966: CHRZEST POLSKI

Uczniowie Zespołu Szķół przybliżyli nam dziś wydarzenia sprzed ponad 1058-miu lat.

Biskup Jordan, którego zagrał Jakub, przyprowadził orszak z Czeską księżniczką Dobrawą, za której sprawą NASZA OJCZYZNA jest dziś krajem chrześcijańskim.

SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Uczennica naszej szkoły, Emilia Nadolska z klasy 4_TOT wzięła udział w finale konkursu wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.

Konkurs odbył się w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku.

Gratulacje!

AWANS ZESPOŁU SZKÓŁ DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

W dniu dzisiejszym Zespół Szkół rozegrał z Liceum Ogólnokształcącym drugi mecz piłki nożnej awansując do Półfinału Wojewódzkiego.

Wielkie gratulacje dla obydwu drużyn, które rozegrały dwa fantastyczne mecze w duchu fair play, a w szczególności dla uczniów Zespołu Szkół, którzy swoją walką i zaangażowaniem wywalczyli awans do półfinału wojewódzkiego. Trzymamy kciuki i dziękujemy za Waszą piękną grę.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS KULINARNY "LITERACKA KUCHNIA"

Za nami kolejna VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Literacka Kuchnia”, który odbył się 10 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku.

Zadaniem uczniów było przygotowanie deseru oraz zakąski na podstawie inspiracji literackiej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zespół reprezentujący naszą szkołę w składzie: Piotr Ptak oraz Franciszek Duchalski z klasy 4_TŻ zajęli.... I MIEJSCE !! w kategorii LITERACKOŚĆ oraz I MIEJSCE w kategorii DESER.

KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dnia 10.04.2024 r. uczniowie Zespołu Szkół wzięli udział w przedsięwzięciu językowym dotyczącym krajów niemieckojęzycznych.

WYCIECZKA INTEGRACYJA

Uczniowie z klas: 2CW, 1CW i 4TM wraz z opiekunami wybrali się na film do Multikina w Elblągu.

A zaraz po seansie... wsiedliśmy w tramwaj, w którym osobiście skasowaliśmy swoje unikatowe bilety i w takim niecodziennym klimacie (jadąc trasą linii tramwajowej nr 4) dotarliśmy na Plac Grunwaldzki, skąd dalej, już spacerkiem, wyruszyliśmy do naszej zaprzyjaźnionej CS Areny.