Rok szkolny 2018 / 2019

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

NA TERENIE POWIATU NOWODWORSKIEGO W 2019 r.

czytaj załączniki

EGZAMINY ZAWODOWE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

Od dnia 17.06.2019 r. do 26.06.2019 r. w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbywały się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2.

Dnia 19.06.2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, przybyli zaproszeni goście m.in. Jacek Gross – Starosta Powiatu Nowodworskiego, Barbara Ogrodowska – Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego, Marcin Głowacki – przedstawiciel Zarządu Powiatu, dr Zbigniew Bojkowski – radny powiatu nowodworskiego, Beata Zawadzka – inspektor oświaty, Wioletta Lewandowska – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Gdańskim,  Patrycja Głodnicka – komendant Hufca Pracy w Nowym Dworze Gdańskim, Jarosław Dywizjusz – prezes OSP w Nowym Dworze Gdańskim, Danuta Stępniewska – prezes Oddziału ZNP, Piotr Łukasiuk – Starszy Cechu Rzemiosł Różnych, ks. Mariusz Pietrzykowski – proboszcz parafii Niepokalanego Serca Maryi.

OGŁOSZENIE DKMS

Białaczka?. Tę diagnozę słyszą rodzice małych dzieci, młodzież, dorośli. Bez względu na wiek – każdy może zachorować.

DEBATA O EDUKACJI

Na zaproszenie wójta Sztutowa, dyrektora szkoły Podstawowej w Sztutowie oraz prezesa oddziału ZNP,  w dniu10 czerwca 2019 roku,  dyrektor Wioletta Przyborowska uczestniczyła w dyskusji panelowej jako prelegent nt. ,,Jakiej edukacji potrzebujemy/ oczekujemy/ do jakiej dążymy w powiecie nowodworskim?”, która odbyła się w Szkole Podstawowej w Sztutowie.

PODZIĘKOWANIE

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim składa serdeczne podziękowanie burmistrzowi Nowego Dworu Gdańskiego panu Jackowi Michalskiemu  za realizację naszego wniosku w sprawie wiat przystankowych przy ulicy Warszawskiej.

WARSZTATY DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 POD HASŁEM: „AKTYWNE PLANOWANIE WŁASNEGO ROZWOJU ZAWODOWEGO”

Dnia 04. 06. 2019r. w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się warsztaty na temat kompetencji personalno-społecznych przydatnych w poszukiwaniu i utrzymaniu pracy a także przygotowaniu i zawieraniu umów z pracodawcami  w kontekście wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej, czy zawodowej.

ŚWIĘTO WOLNOŚCI I SOLIDARNOŚCI – 30 ROCZNICA PIERWSZYCH CZĘŚCIOWO WOLNYCH WYBORÓW

Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim włączył się w obchody 30 rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w powojennej Polsce.

KLASA I TOT POZNAJE BRANŻĘ TURYSTYCZNĄ NA KONFERENCJI NOWE TRENDY W TURYSTYCE

Po raz kolejny nasi  uczniowie wraz z opiekunami Sylwią Kuklińska i Jackiem Kuklińskim wzięli udział w ogólnopolskim spotkaniu branży turystycznej - Nowe Trendy w Turystyce, które odbyły się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

STYPENDIA STAROSTY DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2

Dnia 24.05.2019 r. podczas IV sesji Rady Powiatu, Starosta Nowodworski, Jacek Gross i Przewodniczący Rady Powiatu, Robert Ciżmowski wręczyli uczniom Zespołu Szkół nr 2 Stypendia Starosty za wysokie wyniki w nauce i aktywny udział w życiu szkoły oraz za bardzo dobre wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.