OTRZĘSINY 2020 W ZESPOLE SZKÓŁ :)

W październiku w Zespole Szkół odbyły się Otrzęsiny KLAS PIERWSZYCH.

Ze względu na sytuację pandemiczną tym razem wydarzenie to miało zupełnie inny charakter - zrezygnowaliśmy ze spotkania wszystkich klas i rywalizacji zbiorowej na rzecz kameralnego konkursu. Każda z klas została poproszona o przygotowanie plakatu i wierszyka opisującego dany zawód, a także maskotki, którą charakteryzowałyby cechy przyszłego zawodu.

Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, zarówno w zakresie talentów plastycznych jak i literackich.

Prace zostały umieszczone w bibliotece szkolnej w formie wystawy, a jury składające się z Pani Dyrektor: Wioletty Przyborowskiej, Pani kierownik praktycznej nauki zawodu - Gabrieli Figacz oraz wychowawczyń klas II: Małgorzaty Popik i Anny Wysockiej dokonały oceny.

Pierwsze miejsce zajęła klasa 1_toż, drugie - klasa 1_sw, a trzecie klasa 1_tim.

Nagrody zostaną wręczone po powrocie nas wszystkich do szkoły.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie!

Organizatorzy,
klasy: 2_tot(5) i 2_tim(5) wraz z wychowawczyniami