Rok szkolny 2020 / 2021

EGZAMINY ZAWODOWE W ZESPOLE SZKÓŁ W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM

Od dnia 21.06.2021 r. do 30.06.2021 r. w Zespole Szkół w Nowym Dworze Gdańskim trwała sesja egzaminacyjna do której przystąpili uczniowie i absolwenci Technikum oraz Branżowej Szkoły I stopnia.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W ZESPOLE SZKÓŁ

Dnia 25 czerwca 2021 r. kolejni absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim opuścili mury szkoły. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Starosta Nowodworski pan Jacek Gross, kierownik wydziału oświaty i spraw społecznych pani Iwona Sawicka, przedstawiciele OHP pani Danuta Kossakowska oraz pani Magdalena Kubacka.

I SZKOLNY KONKURS LITERACKI

24.06.2021 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie I Szkolnego Konkursu Literackiego.

SPRZĄTANIE MIASTA

18 czerwca uczniowie klasy III TOT włączyli się do  akcji sprzątania miasta #SPRZATAMYCOMAMY będącej wspólną inicjatywą Młodzieżowej Rady Miejskiej Nowego Dworu Gdańskiego i nowodworskiego Centrum Wolontariatu.

mgr Sylwia Kuklińska

JOGA WKRACZA DO ZESPOŁU SZKÓŁ W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM

W poniedziałek (21-VI-2021 r.) z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi ćwiczyliśmy razem jogę :)

Organizator,
mgr Anna Wysocka

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PROFILAKTYKI CZERNIAKA W ZESPOLE SZKÓŁ UL. WARSZAWSKA 54

W roku szkolnym 2020/21, już po raz kolejny przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Czerniaka pod hasłem # Czerniak 18+.

JĘZYK ZAWODOWY W BRANŻY TURYSTYCZNEJ - TAK PRACUJEMY

Właśnie powstają oferty katalogowe dla zagranicznych turystów.

Podoba się? Nie zapomnij zostawić "łapki" na szkolnym fb.

KONKURS WIEDZY O KSIĄŻCE I BIBLIOTECE

1 maja 2021 r. w Bibliotece Zespołu Szkół odbył się „Konkurs Wiedzy o Książce i Bibliotece”. Celem konkursu było sprawdzenie wiadomości z zakresu wiedzy o książce i bibliotece, a przede wszystkim rozbudzenie wśród uczniów zainteresowań związanych z książką, informacją, kulturą i biblioteką oraz zachęcanie młodzieży do czytania książek. W Konkursie wzięło udział 46 osób.

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ROZSTRZYGNIĘTY!

W dniu 11.05.2021 odbył się konkurs z języka angielskiego "Let's listen", w którym udział wzięło 17 osób.

WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO "TO JEST NASZ KRAJ!"

Z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja ogłoszony został konkurs na wykonanie plakatu zawierającego polskie symbole narodowe.