SZKOLENIE DLA UCZNIÓW DOTYCZĄCE PRAW I OBOWIĄZKÓW NA GRUNCIE PRAWA CYWILNEGO, GOSPODARCZEGO, RODZINNEGO I KARNEGO

Dnia 09.12.2022 roku uczniowie Zespołu Szkół z klasy: 1sw, 1cw, 1w1, 3sw, 1tot, 2tot i 2ti uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez adwokata - Pana Adama Kret.

Podczas spotkania młodzież dowiedziała się jakie są podstawowe prawa i obowiązki osób, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia i pełnoletnich na gruncie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i karnego.

Zostały również  poruszone kwestie nieodpłatnej pomocy prawnej i gdzie znajdują się najbliższe punkty, które oferują taką pomoc. Była to doskonała okazja, by również i w dniu dzisiejszym skorzystać bezpłatnie z porady prawnej, którą uczestnikom spotkania proponował Pan Łukasz Kret.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za wsparcie i okazaną fachową pomoc prawną naszemu gościowi.

mgr Gabriela Figacz