OGÓLNOPOLSKI PROJEKT "WIELKA SZYMBORSKA"

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT "WIELKA SZYMBORSKA", w którym ZS bierze udział,  rozpoczęliśmy wieczorkiem poetyckim. Piękne wiersze o miłości Wisławy Szymborskiej, aż prosiły się o odczytanie w Dniu Walentego. Przy blasku świec oraz nastrojowej muzyce uczniowie przedstawili swoje interpretacje dzieł noblistki.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym nauczycielom P. Agnieszce Pyrzanowskiej, P. Małgosi Popik, P. Karolinie Wołodko-Samela, P. Michałowi Pozarzyckiemu oraz uczniom: Zuzi Firyn, Patrycji Czyczkan, Wiktorowi Stykowskiemu, Dawidowi Nowakowi, Emilce Nadolskiej, Wiktorii Kopal, Elizie Góra, Dominikowi Kobierzyńkiemu, Maciejowi Dudek, Patrykowi Trzaskowskiemu, Tomkowi Daneckiemu, Fabianowi Stasiełowicz, Hani Bukowskiej, Oli Beranek, Michalinie Sulowskiej, Wiktorii Książka, Wiktorii Radziwiłł, Sandrze Szafrańskiej, Bartkowi Bojarskiemu, Amelce Żurawskiej, Kai Ławniczek, Krzysiowi Kałużnemu.

Dziękuję za udany występ i ogrom wykonanej pracy :)

Organizator,
mgr Katarzyna Oniszko