ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH 2023

W piątek, 28 kwietnia 2023 r., towarzyszyły nam wzruszenia, wspomnienia i radość. W naszej szkole żegnaliśmy tegorocznych maturzystów.

Pierwsza część uroczystości obejmowała rozdanie nagród Starosty Nowodworskiego za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wysokie wyniki egzaminów zawodowych. Wręczono również nagrody sportowe, nagrodę za działalność w Samorządzie Uczniowskim, nagrody w konkursach oraz świadectwa ukonczenia szkoły.

Następnie odbyła się część nieoficjalna, którą przygotowali uczniowie młodszych klas pod kierunkiem nauczycieli: mgr Agnieszki Mularczyk, mgr Wioletty Przyborowskiej, mgr Anety Palczewskiej, mgr inż. Małgorzaty Popik oraz mgr Katarzyny Oniszko. Dekoracje wykonała nasza niezawodna Pani mgr Irena Mesinger. Za oprawę muzyczną dziękujemy Panom: Tomaszowi Stroynowskiemu i Krzysztofowi Pytel oraz naszej uczennicy Zuzannie Niewiadomskiej.

Zapraszamy do relacji zdjęciowej :)