SPOTKANIE W RAMACH DNI OTWARTYCH FUNDUSZY EUROPEJSKICH DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ

Dnia 12 maja 2023 roku w ramach X jubileuszowej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Zespole Szkół odbyły się zajęcia, w których wzięli udział uczniowie klasy1_tż.

Podczas spotkania przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Gdańskim w składzie: Magdalena Łykowska, Karolina Ressel i Joanna Piotrowska przeprowadzili spotkanie na temat sposobów uzupełniania kwalifikacji zawodowych, bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicą a także pierwszych kroków w podejmowaniu własnej działalności gospodarczej.

Spotkanie stanowiło doskonałą okazję, by uzyskać niezbędne informacje dotyczące pozyskiwania środków unijnych. Młodzież dowiedziała się z jakich programów w ramach Funduszy Europejskich można obecnie skorzystać, by „rozwijać się po europejsku”.

mgr Gabriela Figacz