DZIEŃ DZIECKA czyli STARSZAKI DLA MALUCHÓW - BAJANIE W ZS

Z okazji  Międzynarodowego Dnia Dziecka, uczniowie z Zespołu Szkół przygotowali niespodziankę dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3.

By uświetnić ten dzień i wywołać jeszcze jeden uśmiech na buziach dzieciaczków, przekazaliśmy w prezencie Niepublicznemu Przedszkolu nr 1, Przedszkolu " Calineczka", Publicznemu Przedszkolu przy ul. Tczewskiej, przedszkolu i klasom1-3 przy Szkole Podstawowej nr 1, klasom że Szkoły Podstawowej nr 2, przedszkolu i klasom 1-3 przy SOSW bajeczki, które nagrali, tworząc przy tym małe słuchowisko. Bajeczki z morałem to dobre rozwiązanie na każdy czas.

MIŁEGO SŁUCHANIA I JESZCZE  RAZ ŻYCZYMY WAM: największych lizaków, najszybszych rowerków, mięciutkich przytulanek i zawsze świeżego piasku w piaskownicy :)

Organizator,
mgr Katarzyna Oniszko