ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

W piątek, 23-VI-2023 r., w Zespole Szkół odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Szczególnie wyjątkowo żegnaliśmy uczniów klas 3sw oraz 3cw, którzy zakończyli swoją naukę w ZS.

Pani Dyrektor Ewa Pichola wraz z Wicedyrektorem Panem Krzysztofem Mucha podziękowali uczniom oraz kadrze pedadogicznej za wspólną pracę w roku szkolnym życząc udanych i bezpiecznych wakacji.

Wicestarosta Nowego Dworu Gdanskiego, Pani Barbara Ogrodowska, wręczyła nagrody Starosty za bardzo dobre wyniki w nauce.

Nasi uczniowie otrzymali również nagrody za osiągnięcia sportowe i działalność w Samorządzie Uczniowskim.

Część artystyczną przygotowali: Pani Gabriela Figacz, Pani Justyna Kwiatkowska, Pan Arkadiusz Kosmala oraz Pan Andrzej Gieniusz.

Przepiękną dekorację wykonała nasza niezawodna Pani Irena Mesinger.