PYSZNIE, PACHNĄCO - PROJEKT "STAWIAM NA DRÓB"

We wtorek, 10-X-2023 r., uczniowie naszej szkoły z klas gastronomicznych wzięli udział w projekcie "Stawiam na drób",  ktorego koordynatorem jest Związek Polskie Mięso .

Część teoretyczna i praktyczna została poprowadzona przez Akademię Kulinarną Pana Marcina Budynka. Nasi uczniowie pod czujnym okien znakomitych szefów kuchni mieli okazję przygotować dania składające się głównie z drobiu. Ponadto każdy uczestnik otrzymał certyfikat oraz wzbogacił się o dodatkową wiedzę i umiejętności.

Serdeczne podziękowania dla cenionych restauratorów Panów: Marcina Budynka, Kamila Babkowskiego, Mateusza Poniatowskiego. Dziękujemy również Pani dietetyk Agnieszce Falborskiej za cenne informacje dotyczące wartości odżywczej mięsa drobiu.