STUDNIÓWKA 2024 UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ

20 stycznia 2024 r. w Żuławskim Ośrodku Kultury odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim.

W imprezie udział brały piąte klasy: technikum organizacji turystyki - wychowawca mgr Agnieszka Mularczyk, technikum żywienia i usług gastronomicznych - wychowawca mgr inż. Aneta Palczewska, technikum informatycznego i mechanicznego - wychowawca mgr inż. Małgorzata Popik oraz Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele, Starosta Nowodworski pan Jacek Gross, Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego pan Jacek Michalski i zaproszeni przedstawiciele Rodziców klas maturalnych.

Bal Studniówkowy rozpoczął się o godzinie 19.00. Przedstawiciele klas maturalnych, Paulina Nowicka i Jarosław Frygier, dokonali uroczystego otwarcia. Podziękowano Dyrekcji Szkoły,Wychowawcom oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniu Balu Studniówkowego, a także za ich wkład w proces edukacji i wychowania przez cały pięcioletni cykl kształcenia.

Podziękowano także: pani Magdalenie Kozieł za trud i poświęcenie, z jakim przygotowywała młodzież do uświetnienia balu staropolskim tańcem, jakim jest Polonez, pani Katarzynie Oniszko za pomoc w udekorowaniu sali - miejscu Balu, panu Wiesławowi Adamowiczowi za pomoc w przygotowaniu dekoracji sali.

Głos zabrali również pan Starosta, pan Burmistrz, przedstawiciel rodziców, pani Katarzyna Łata życząc młodzieży udanej zabawy i powodzenia na egzaminach maturalnych, które czekają ich za przysłowiowe 100 dni.
Na zakończenie części oficjalnej, pani dyrektor Zespołu Szkół – Ewa Pichola, rozpoczęła Bal Studniówkowy 2024 zapraszając młodzież do Poloneza.

Po pierwszym uroczystym tańcu - Polonezie, przedstawiciel rodziców, pani Katarzyna Łata, wzniosła toast za udaną zabawę i pomyślność na egzaminach maturalnych, a następnie zaprosiła wszystkich na uroczysty obiad. Po obiedzie rozpoczęła się zabawa, która trwała do samego rana. Aby urozmaicić taneczną noc o godz. 22.00 przy zgaszonych światłach na salę wjechał pięciopiętrowy tort, który osłodził dalszą część zabawy.

Uczniowie klas maturalnych kierują serdeczne podziękowania wielu sponsorom, którzy wsparli finansowo organizację Balu Studniówkowego. Dziękujemy:

Panu Staroście Jackowi Gross
Panu Karolowi Kozłowskiemu – Mentor Ubezpieczenia
Panu Tomaszowi Szczepańskiemu – Centralny Wodociąg Żuławski
Pani Aleksandrze CHerek – firma FIKU MIKU
Panu Damianowi Aftomonkin - firma AFTI.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten bezinteresowny piękny gest wsparcia.

Tegoroczny Bal Studniówkowy był bardzo udany i wyjątkowy. Długo zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom.

Tegoroczni maturzyści z wychowawcami