WYCIECZKA PROGRAMOWA KLAS PIERWSZYCH LOGISTYCZNYCH i INFORMATYCZNYCH

W dniu 8 kwietnia 2024 roku, uczniowie klas 1_TL i 1_TIL uczestniczyli w edukacyjnej wycieczce do Elbląga, pełnej ciekawych doświadczeń.

Początkowo uczniowie odwiedzili Fabrykę Mebli Wójcik.

W zakładzie młodzież miała okazję zgłębić tajniki sprawnej organizacji systemu produkcyjnego oraz jego najbliższego otoczenia magazynowo-transportowego.

Magazyn, który mieliśmy przyjemność odwiedzić, wyposażony był w najnowocześniejszy sprzęt magazynowy oraz środki transportu wewnętrznego zwiększające efektywność przedsiębiorstwa oraz usprawniające logistykę.

Tego typu edukacyjne wyprawy nie tylko poszerzają horyzonty uczniów, ale także dają im szansę na praktyczne zapoznanie się z zasadami funkcjonowania różnych elementów logistyki.

Po tej inspirującej części wycieczki, uczniowie udali się do Multikina w celu obejrzenia seansu i edukacji filmowej.

W wycieczce uczestniczyli wychowawcy klas: Natalia Wróbel i Marcin Głowacki oraz opiekunowie Irena Mesinger i Wioleta Odoom.