WSPÓŁPRACA ZESPOŁU SZKÓŁ Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ ADMINISTRACJI I BIZNESU W GDYNI - PATRONAT DLA KIERUNKU TECHNIK LOGISTYK

W dniu wczorajszym, 15-IV-2024 r., dla tegorocznych absolwentów odbyła się prezentacja przygotowana przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu, która współpracuje z Zespołem Szkół.

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła podjęła współpracę z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni, a klasy logistyczne zostały objęte patronatem WSAiB.

Dzięki tej współpracy nasi uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w wielu fascynujących wydarzeniach naukowo - dydaktycznych organizowanych przez WSAiB. Nasi uczniowie będą mogli brać udział w warsztatach, wykładach oraz innych zajęciach, które poszerzą ich horyzonty i pozwolą rozwijać się w obszarze logistyki. To niesamowita szansa dla naszych uczniów na zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia, które wpłynie pozytywnie na ich przyszłą ścieżkę zawodową.

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy z WSAiB i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jakie nowe możliwości otworzą się przed naszymi uczniami.

Dziękujemy WSAiB za tę fantastyczną okazję.

mgr Natalia Wróbel,
mgr Gabriela Figacz