ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH 2024

"Najpiękniejszych w życiu chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same…” tym mottem pożegnaliśmy dziś klasy maturalne. To był dzień pełen wzruszeń i wspomnień

Apel rozpoczął się częścią oficjalną, podczas której Starosta Nowodworski Jacek Gross wręczył nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i egzaminów zawodowych. Rozstrzygnięto IV Szkolny Konkurs Literacki, który już po raz 2 odbył się pod Patronatem Starosty Nowodworskiego. Pani Dyrektor Ewa Pichola oraz Pan Marcin Głowacki wręczyli również nagrody dla naszych zasłużonych sportowców. Gratulujemy zwycięzcom!

Apel zakończył się częścią artystyczną, przygotowaną przez uczniów klas IV_TOŻ i IV_TIM pod kierunkiem Pań: Marzanny Trąbki, Ewy Serkiz i Karoliny Wołodko-Sameli.

Serdecznie dziękujemy Pani Irenie Mesinger za przygotowaną dekorację, a Patrykowi Zawartce za oprawę muzyczną.