Wycieczka integracyjno – edukacyjna klasy III TŻ

W dniu 4 kwietnia 2016 roku klasa III technikum żywienia i usług gastronomicznych

wraz z opiekunami Panią Emilą Megger –Lisewską

i Panią Eweliną Kępińską – Lipińską brała udział w wycieczce integracyjno – edukacyjnej do Elbląga. Wyjazd rozpoczęliśmy od projekcji filmu pt:” Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.”

Miało to na celu wskazanie twórczego sposobu spędzania wolnego czasu. Poprzez tego typu uczestnictwo w życiu kulturalnym, człowieka uczy się pełnienia ról społecznych i funkcjonowania w środowisku.

Kolejnym punktem wycieczki były warsztaty kulinarne z kuchni meksykańskiej. Uczniowie mieli niepowtarzalna okazję, pod opieka szefa kuchni przygotować dania: tortillę z nadzieniem z kurczaka, tortillę z mięsną masą mieloną oraz zupę meksykańską.

Wycieczka ta, to kolejny bagaż doświadczeń, który wzbogacił wiedzę uczniów zakresu wybranego przez nich kierunku kształcenia.

mgr inż. Ewelina Kępińska -Lipińska