Inauguracja roku akademickiego 2012/2013 GSW

13 października 2012 roku o godz. 1100 w siedzibie Centrum Dydaktycznego GSW w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Warszawskiej 54 odbyła się  Inauguracja  nowego roku akademickiego 2012/2013 Gdańskiej Szkoły Wyższej.

W Inauguracji roku akademickiego uczestniczyły władze GSW Kanclerz – doc. Tadeusz Noch, Prorektor ds. studiów – doc. Wioleta Mikołajczewska,  Dyrektor Promocji i Rozwoju –  mgr Aleksandra Friedberg, Kierownik Studium Praktyk Zawodowych – ppłk inż. Zbigniew Kozłowski oraz zaproszeni goście Starosta Nowodworski - P. Ewa Dąbska, Burmistrz Nowego Dworu Gd. – mgr inż. Jacek Michalski, Przewodniczący Rady Powiatu – Zbigniew Ptak, Dyrektor ZS Nr 2 – mgr Wioletta Przyborowska  ponadto wykładowcy, goście i przyszli studenci studiów licencjackich  administracji i pedagogiki.

Uroczystość  Inauguracyjna rozpoczęła się wystąpieniem Kanclerza - doc. Tadeusza Noch, który  serdecznie przywitał zgromadzonych gości, Dyrektora ZS Nr 2  i przyszłych studentów.  Następnie przedstawił historię powstania  GSW i osiągnięcia w 10-leciu istnienia uczelni. Po wystąpieniu głos zabrali Starosta Nowodworski, Burmistrz Nowego Dworu Gd., Przewodniczący Rady  Powiatu, Dyrektor ZS Nr 2 przekazując gratulacje i życzenia osobom zaangażowanym w utworzenie CD  GSW w Nowym Dworze Gd oraz przyszłym studentom. Dyrektor ZS Nr 2 – mgr Wioletta Przyborowska życzyła, by czas spędzony w murach tej Szkoły był nie tylko wypełniony pracą, ale także radością i satysfakcją, poszukiwaniem i znajdowaniem nowych przyjaciół, nieraz na całe życie.

Następnie odbyła się Immartykulacja studentów pierwszego roku.

Na zakończenie uroczystości odsłuchano hymn "Gaudemus  Igitur" , który zakończył uroczysty dzień inauguracyjny.

mgr Wioletta Przyborowska - dyrektor ZS nr 2
Elżbieta Krajcarz - pracownik dziekanatu GSW