infoShare 2013

17 maja 2013 roku po raz czwarty uczniowie naszej szkoły z technikum informatycznego uczestniczyli w siódmej edycji konferencji IT & New Media - infoShare, która co roku odbywa się w Gdańsku.

Na konferencji wystąpili światowej sławy prelegenci z Europy i USA oraz eksperci polskiej branży IT & New Media. Uczniowie przemieszczając się między czterema kilkusetosobowymi aulami, w których odbywały się prelekcje, mogli wysłuchać wystąpień min.: Natalii Hatalskiej (mówiącej w tym roku o transludziach i tęsknocie za światem analogowym), Pawła Tkaczyka (opowiadającego historię o budowaniu marki), Macieja Cegłowskiego (twórcy pinboard.in), Szymona Grabowskiego z Implix.com (inspirującego i motywującego wszystkich chcących założyć własny biznes), a także Piotra Koniecznego (niebezpiecznik.pl) opowiadającego o zagrożeniach czyhających na użytkowników smartfonów.

InfoShare 2013 było wielotematyczne, otwarte, a przede wszystkim bardzo interesujące dla wszystkich uczestników.

Organizatorzy,
mgr inż. M. Popik, mgr inż. S. Wyrzykowski