Pożegnanie kolejnych absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej ZS2

Dnia 14 czerwca 2013 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas programowo najwyższych Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim. Podczas uroczystości przez tegorocznych absolwentów nastąpiło tradycyjnie uroczyste przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom. W trakcie uroczystości absolwenci otrzymali stypendium Starosty Nowodworskiego za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, które zostały wręczoną w imieniu pani Starosty Ewy Dąbskiej przez Inspektora Oświaty panią Agnieszkę Glazer. Stypendium Starosty otrzymali Natalia Małek oraz Jakub Boguszewski. Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim, Wioletta Przyborowska, wręczyła nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i w sporcie. Wybrani absolwenci otrzymali również nagrody za współpracę z Ochotniczym Hufcem Pracy, które wręczyła pani komendant Patrycja Głodnicka. Po wręczeniu wszystkich nagród Pani dyrektor pożegnała absolwentów i podziękowała nauczycielom za trud włożony w nauczanie i zachowanie. Po części oficjalnej nastąpił program artystyczny, który przygotowali przedstawiciele klas pierwszych technikum pod kierunkiem wychowawców.

W tym roku szkolnym Zasadniczą Szkołę Zawodową ukończyło 57 uczniów. Przed nimi egzaminy zawodowe już 17 czerwca 2013 roku. Życzymy im powodzenia i sukcesów w dorosłym życiu, a na egzaminach "połamania pióra".