Olimpiada Strażacka Płomień 2013 w Sztutowie

W niedzielę 16 czerwca 2013 roku na stadionie gminnym w Sztutowie odbyła się Powiatowa Olimpiada Strażacka Płomień 2013. Nasi uczniowie z klasy II tot pod opieką pani Justyny Kwiatkowskiej przygotowali na tę uroczystość część artystyczną, która składała się z recytacji wierszy o strażakach oraz piosenek. Nie zabrakło również pokazu mody strażackiej.

Ponadto uczniowie przedstawili skecz, który ukazywał pracę strażaków z przymrużeniem oka. Uczniowie po występie dostali gromkie brawa.
Dodatkowo uczennice Joanna Kwiatosz oraz Urszula Marchewka wzięły udział w konkursie wiedzy pożarniczej. Laureatką została Asia, zaś Ula uplasowała się na 3. miejscu.

Uczniowie, którzy występowali podczas części artystycznej: Małgorzata Loryś, Karolina Kosakowska, Joanna Kwiatosz, Urszula Marchewka, Georgina Pogorzelec oraz Filip Pałubicki.

Dekorację (plakat) wykonała Sylwia Jędo, również uczennica klasy II tot.

mgr Justyna Kwiatkowska