Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 2 września 2013 roku w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014. W uroczystości uczestniczyła przedstawicielka Wojewódzkiej Komendy OHP w Gdańsku pani M. Reszka, która odczytała list komendanta OHP w Gdańsku. Otwarcia roku szkolnego dokonała Pani Dyrektor Szkoły Wioletta Przyborowska, a młodzież klas pierwszych złożyła uroczyste ślubowanie.

Naukę w bieżącym roku szkolnym rozpoczęło niemal 470 uczniów, w tym 150 w 6 klasach pierwszych w zawodach: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, TECHNIK INFORMATYK, TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ, TECHNIK MECHANIK, MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, KUCHARZ, SPRZEDAWCA, ODDZIAŁ WIELOZAWODOWY (STOLARZ, FRYZJER, CUKIERNIK …).