SPŁYW KJAKOWY

Dnia 18.06.2015 roku uczniowie z klasy 1 cw zasadniczej szkoły zawodowej przy Zespole Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim uczestniczyli w spływie kajakowym rzeką Tugą na trasie: Nowy Dwór Gdański – Cyganek – Nowy Dwór Gdański.

Spływ zorganizowany został w ramach nagrody dla uczniów za zajęcie I miejsca w konkursie ogłoszonym z okazji Światowego Dnia Autyzmu. Była to akcja zbierania plastikowych niebieskich nakrętek po napojach.
Dodatkowo młodzież otrzymała 100 zł nagrody pieniężnej na organizację ogniska podczas wyżej wymienionej imprezy.

Uczestnicy i organizatorzy spływu składają serdeczne podziękowania dla Klubu Turystycznego „Szuwarek” za wypożyczenie kajaków i przyczepki do przewozu sprzętu oraz panu Marcinowi Głowackiemu za pomoc w organizacji transportu.

Podziękowania należą się również wszystkim zaangażowanym w wyżej wymienione przedsięwzięcie.

Organizator:
Małgorzata Anusiak