OSTATNI DZWONEK - HURRA WAKACJE!

Dnia 26.06.2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015, przybyli zaproszenie goście m.in. dr Zbigniew Bojkowski – przedstawiciel Zarządu Rady Powiatu, Barbara Andzel - przewodnicząca Rady Rodziców ZS nr 2, Małgorzata Wereszczyńska – przedstawiciel Starostwa Powiatowego, kapitan Grzegorz Jarzemski – przedstawiciel Powiatowej Straży Pożarnej, Podinspektor Tomasz Pawlak – zastępca komendanta Komendy Powiatowej Policji, Małgorzata Reszka - przedstawiciel Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP W Gdańsku.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali jednorazowe stypendia Starosty Nowodworskiego za szczególne osiągnięcia w nauce. Świadectwa ukończenia szkoły odebrali uczniowie klas trzecich ZSZ. Dyrektor Wioletta Przyborowska wręczyła wyróżniającym się uczniom w bieżącym roku szkolnym nagrody i dyplomy.

Stypendia Starosty Nowodworskiego otrzymali:

Technikum:

• Ilona Andzel