GEOCACHING

Dnia 12 maja w ZS2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się warsztaty geocachingowe. Przyjechały do nas drużyny gimnazjów powiatu nowodworskiego. Gościliśmy zatem szkoły:

• Zespół Szkół nr 1 Nowy Dwór Gdański
  • Gimnazjum w Kmiecinie
  • Zespół Szkół w Stegnie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie
  • Gimnazjum w Tujsku.

Warsztaty zaczęły się o godz. 8:30 szkoleniem na temat geocachingu oraz zapoznaniem się z zasadami naszej zabawy. Po poczęstunku uczniowie zalogowali się na platformie geocachingowej a następnie wraz z przewodnikami, którymi byli uczniowie naszej szkoły, wyruszyli w plener by szukać ''keszy''. Po powrocie uczestnicy zostali zaproszeni na obiad przygotowany przez klasę gastronomiczną Zespołu Szkół nr 2.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na warsztaty geocachingowe w przyszłym roku !

Szczególne podziękowania dla sponsorów: Goniec Żuławski - Karol Muller, Wioletta Przyborowska, Usługi Geodezyjne - Mirosław Klepka.

Organizatorzy,

mgr A. Klepka i mgr K. Syrowska