Edukacja w terenie - Warszawa

W dniach 15 i 16 września br. uczniowie klas I i II Technikum Obsługi Turystycznej uczestniczyli w programowej, edukacyjnej wycieczce do Warszawy...

W czasie dwudniowego wyjazdu młodzież zwiedziła zabytki stolicy (Trakt Królewski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Zamek Królewski), a także uczestniczyła w zajęciach warsztatowych na Giełdzie Papierów Wartościowych, Pałacu w Wilanowie, hotelu Bristol i porcie lotniczym im. Fryderyka Chopina. Szczególnie ten punkt programu bardzo przypadł do gustu, gdyż młodzież uczestniczyła w szkoleniu antyterrorystycznym, przeszła odprawę bezpieczeństwa i zwiedziła cały port.

Ogromną pomoc w organizacji w/w zajęć ofiarował pan Michał Grabowski(absolwent naszego Zespołu Szkół) aktualnie pracownik straży granicznej - serdecznie dziękujemy.

Ciekawym doświadczeniem okazały się także zajęcia w pięciogwiazdkowym hotelu Bristol. Pani dyrektor przybliżyła historię obiektu, jego funkcjonowanie i zarządzanie. Podzieliła się swoim doświadczeniem w pracy hotelarza udzielając wielu cennych rad.

Dzięki sponsorom wycieczka w niewielkim stopniu obciążyła budżety domowe uczniów.

Wychowawcy

Sylwia Kuklińska i Andrzej Majsterek