ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ZS2

Dnia 24.06.2016 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016, przybyli zaproszeni goście m.in. Zbigniew Ptak – Starosta Powiatu Nowodworskiego, dr Zbigniew Bojkowski – przedstawiciel Zarządu Rady Powiatu, Jacek Michalski – Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego, Barbara Andzel – przewodnicząca Rady Rodziców ZS nr 2, Małgorzata Wereszczyńska – przedstawiciel Starostwa Powiatowego, Jadwiga Żaczek – przedstawiciel Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP W Gdańsku.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali jednorazowe stypendia Starosty Nowodworskiego za szczególne osiągnięcia w nauce. Świadectwa ukończenia szkoły odebrali uczniowie klas trzecich ZSZ. Dyrektor Wioletta Przyborowska wręczyła wyróżniającym się uczniom w bieżącym roku szkolnym nagrody i dyplomy.

Stypendia Starosty Nowodworskiego otrzymali:
Technikum:

• Ilona Andzel