Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 01.09.2016 r. w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Rok szkolny rozpoczęło 400 uczniów, w tym 100 uczniów w klasach pierwszych w zawodach: Technik mechanik, Technik informatyk, Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik obsługi turystycznej, kucharz, sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych, stolarz, fryzjer, cukiernik...

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: wicestarosta powiatu nowodworskiego Barbara Ogrodowska, przedstawiciele zarządu powiatu dr Zbigniew Bojkowski oraz Stanisław Juszczyk, burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Izabela Narewska, komendant OHP w Nowym Dworze Gdańskim Patrycja Głodnicka, komendant Powiatowej Straży Pożarnej Krzysztof Ostasz, komendant Komendy Powiatowej Policji Tomasz Pawlak oraz Starszy Cechu Rzemiosł Różnych Piotr Łukasiuk.

Dyrektor szkoły Wioletta Przyborowska życzyła wszystkim uczniom rozpoczynającym naukę sukcesów w nowym roku szkolnym.