ZAKOŃCZENIE PRAC REMONTOWYCH W BUDYNKU WARSZTATÓW SZKOLNYCH W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

Dnia 21.05.2019 r. odbył się komisyjny odbiór prac remontowych prowadzonych w budynku warsztatów szkolnych Zespołu Szkół nr 2.

Prace remontowe były realizowane w ramach projektu „4.1 Infrastruktura ponadgimnazjalnych szkół zawodowych” – współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej na kwotę 984.315,13 zł.

W wyniku realizacji prac remontowych dokonano m.in.: wymiany drzwi wewnętrznych, wykonanie nowych posadzek podłogowych we wszystkich działach pracowni zawodowych, kompleksowy remont pomieszczeń sanitarnych i socjalnych, remont klatki schodowej wraz z balustradą do pracowni komputerowych. W ramach modernizacji powstały 3 nowe pracownie zawodowe.

W komisyjnym odbiorze prac, oprócz reprezentantów wykonawcy wzięli udział, m.in. Pan Jacek Gross – Starosta Nowodworski, Pani Barbara Ogrodowska - Wicestarosta Nowodworski, Pan Andrzej Sobociński, Pan Tomasz Szczepański oraz Pan Marcin Głowacki – członkowie Zarządu Powiatu Nowodworskiego, Pani Wioletta Przyborowska - Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 oraz Pan Emil Słodownik – pracownik Starostwa.

Wykonawcę remontu była firma SMOK ze Starogardu Gdańskiego.