KLASA I TOT POZNAJE BRANŻĘ TURYSTYCZNĄ NA KONFERENCJI NOWE TRENDY W TURYSTYCE

Po raz kolejny nasi  uczniowie wraz z opiekunami Sylwią Kuklińska i Jackiem Kuklińskim wzięli udział w ogólnopolskim spotkaniu branży turystycznej - Nowe Trendy w Turystyce, które odbyły się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Tegoroczni prelegenci odpowiadali na pytania dotyczące najnowszych rozwiązań i technik, które mają pomóc usprawnić rozwój firm turystycznych, poprawić ich wizerunek, ale także sprawić by hotelowi goście, czy klienci lokali gastronomicznych do nich wracali.

Dla młodzieży była to ogromna dawka wiedzy  z Marketingu Nieoczywistego, Marketingu Kierunku, Statystyki, Nowych Technologii i Zarządzania.  Swoimi doświadczeniami dzielili się eksperci branży, m.in. Jacek Kotarbiński, Piotr Bucki, Magdalena Pawłowska, Wioletta Hamerska i Magdalena Kachniewska. Warto dodać, że jednym z gości był także znany i lubiany podróżnik kulinarny - Robert Makłowicz. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem wiedzy, doświadczenia a także możliwości spotkania ze znanymi osobami.

W rozpoczęciu konferencji udział wzięła Prezydent Gdańska Pani Aleksandra Dulkiewicz a patronat medialny objął Onet Rano z Jarosławem Kuźniarem.

wychowawca mgr Sylwia Kuklińska