UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2.

Dnia 19.06.2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, przybyli zaproszeni goście m.in. Jacek Gross – Starosta Powiatu Nowodworskiego, Barbara Ogrodowska – Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego, Marcin Głowacki – przedstawiciel Zarządu Powiatu, dr Zbigniew Bojkowski – radny powiatu nowodworskiego, Beata Zawadzka – inspektor oświaty, Wioletta Lewandowska – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Gdańskim,  Patrycja Głodnicka – komendant Hufca Pracy w Nowym Dworze Gdańskim, Jarosław Dywizjusz – prezes OSP w Nowym Dworze Gdańskim, Danuta Stępniewska – prezes Oddziału ZNP, Piotr Łukasiuk – Starszy Cechu Rzemiosł Różnych, ks. Mariusz Pietrzykowski – proboszcz parafii Niepokalanego Serca Maryi.

Podczas uroczystości na ręce pani dyrektor Wioletty Przyborowskiej został wręczony Medal 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża w dowód uznania za wieloletnie efektywne wsparcie Polskiego Czerwonego Krzyża. Nagrodę wręczyli Starosta Jacek Gross  oraz prezes OSP Jarosław Dywizjusz.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali jednorazowe stypendia Starosty Nowodworskiego za szczególne osiągnięcia w nauce. Świadectwa ukończenia szkoły odebrali uczniowie klasy trzeciej Branżowej Szkoły I stopnia. Dyrektor Wioletta Przyborowska wręczyła wyróżniającym się uczniom w bieżącym roku szkolnym nagrody i dyplomy.

Stypendia Starosty Nowodworskiego otrzymali:

Technikum:

1. Maja Boćko
  2. Aleksandra Henke
  3. Patrycja Jaros
  4. Julia Król
  5. Kornelia Lendas
  6. Maciej Podsiadły
  7. Emilia Raflewska
  8. Monika Sobczak
  9. Małgorzata Sopata
  10. Jakub Sztyber