ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ZESPOLE SZKÓŁ

Dnia 26 czerwca 2020 r. kolejni absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim opuścili mury szkoły. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Starosta Nowodworski pan Jacek Gross, kierownik wydziału oświaty i spraw społecznych pani Iwona Sawicka, przedstawiciel OHP pani Danuta Kossakowska.

Podczas uroczystości wręczone zostały jednorazowe stypendia Starosty Nowodworskiego w kategoriach: za wysokie wyniki w nauce, za wybitne osiągnięcia naukowe oraz za bardzo dobry wynik egzaminu zawodowego. Łącznie zostało przyznanych 57 nagród. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Z zachowaniem środków bezpieczeństwa tegoroczni absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły z rąk pani dyrektor Wioletty Przyborowskiej. Pani dyrektor przy wręczaniu świadectw towarzyszyli wychowawcy klas pani Ewa Pichola oraz pan Marcin Głowacki. Wszystkim absolwentom życzymy powadzenia podczas egzaminów zawodowych.

Pozostali uczniowie otrzymali z rąk poszczególnych wychowawców świadectwa promocyjne zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.