ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W ZESPOLE SZKÓŁ

Dnia 25 czerwca 2021 r. kolejni absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim opuścili mury szkoły. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Starosta Nowodworski pan Jacek Gross, kierownik wydziału oświaty i spraw społecznych pani Iwona Sawicka, przedstawiciele OHP pani Danuta Kossakowska oraz pani Magdalena Kubacka.

Podczas uroczystości wręczone zostały jednorazowe stypendia Starosty Nowodworskiego w kategoriach: za wysokie wyniki w nauce. Łącznie zostało przyznanych 56 nagród. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Tegoroczni absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły z rąk pani dyrektor Wioletty Przyborowskiej. Pani dyrektor przy wręczaniu świadectw towarzyszył wychowawca klasy pan Marcin Głowacki.

Wszystkim absolwentom życzymy powadzenia podczas egzaminów zawodowych.

Pozostali uczniowie otrzymali z rąk poszczególnych wychowawców świadectwa promocyjne zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.