AKCJA ODDAWANIA KRWI

Dnia 13 stycznia 2017 roku zorganizowana została na terenie naszej szkoły akcja oddawana krwi.

Zarejestrowano 27 chętnych, z czego krew oddało 16 krwiodawców (pozyskano 7,200 ml krwi). Kolejna akcja oddawana krwi na terenie ZS nr 2 odbędzie się dnia 17 marca. Zapisy do dnia 14 marca przyjmuje wychowawca świetlicy Monika Gurak. Osobom, które krwi nie oddawały, a noszą się z zamiarem jej oddania, nauczyciel udzieli wszelkich niezbędnych informacji, odpowie na każde pytanie dotyczące krwiodawstwa.

Uczniom oddającym krew przypominamy o trwającym do 10 czerwca 2017r. konkursie na najlepszego krwiodawcę szkoły. W konkursie udział mogą wziąć również uczniowie klas maturalnych, w przypadku zwycięstwa tegoroczny maturzysta drogą listowną zaproszony zostanie na uroczystość wręczenia nagród. Wystarczy każdorazowe oddanie krwi odnotowane w książeczce honorowego dawcy krwi zgłosić do Moniki Gurak.

mgr Monika Gurak