TARGI KOSMETYCZNE I FRYZJERSKIE URODA 2017

7 i 8 października 2017 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku odbyła się 20 jubileuszowa edycja Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA.

Podczas wydarzenia realizowane były trzy konkursy: 11 Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN, 53 Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego i GDAŃSK HAIR CUP 2017 Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski.

Udział w konkursie stanowił doskonałą okazję, by  zaprezentować swoje umiejętności fryzjerskie przez uczniów Zespołu Szkół nr 2 Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie- fryzjer. Wysokim rezultatem mogą poszczycić się uczennice  klasy II i III wielozawodowej w zawodzie- fryzjer, które odniosły sukces w poniższej konkurencji:

• Patrycja Cieszyńska z klasy II w- I miejsce: uczesanie fryzury wieczorowej z długich włosów.

• Magdalena Piecek z klasy III sw- II miejsce: uczesanie fryzury wieczorowej z długich włosów.

Uczestnikom konkursu, jak i Pracodawcy – Pani Dagmarze Kleszcz z zakładu fryzjerskiego: „Miejsce Aniołów” serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mgr Gabriela Figacz
kierownik praktycznej nauki zawodu