• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-05-21

Imieniny: Jana, Moniki

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1074974
  • Do końca roku: 224 dni
  • Do wakacji: 32 dni

Sukcesy sportowe

 

Sukcesy sportowe uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim:

 

26.09.2012r. - Gdańsk

I Wojewódzki Turniej OHP w piłce siatkowej plażowej o Puchar Wojewódzkiego Komendanta OHP w Gdańsku - II miejsce

Drużyna w składzie: Jochem Patryk , Chwała Kacper, Lewczuk Dawid , Zaniewski Grzegorz

 

29.09.2012r. - Nowy Dwór Gdański

I Wojewódzki Turniej OHP w piłce siatkowej dziewcząt "Trójki siatkarskie" o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego - I miejsce awans na turniej ogólnopolski

Drużyna w składzie: Wałdoch Andżelika, Dudek Klaudia , Chyła Martyna

 

03.10.2012r. - Tczew

Mistrzostwa Województwa OHP w piłce nożnej halowej "Piłkarskie Szóstki" - III miejsce

Drużyna w składzie: Skotnik Sylwester , Zaniewski Grzegorz , Podolski Dawid , Wilczyński Sebastian , Klasa Łukasz , Cieślak Adam, Cybulla Sebastian

 

05.10.2012r. - Nowy Dwór Gdański

"Licealiada" - Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej halowej szkół ponadgimnazjalnych - I miejsce

Dwumecz: ZS Nr 2 - ZS Nr 1 2:5 , 5:1 - awans do Półfinału Wojewódzkiego

Drużyna w składzie: Zamorski Przemysław , Wójcik Patryk, Malej Przemysław, Rombalski Adam, Domagała Dominik, Witkowski Szymon, Bukowski Rafał , Mikiprowicz Michał

 

8-10.10.2012r. - Roskosz

VI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt OHP - III miejsce

Drużyna w składzie: Wałdoch Andżelika , Dudek Klaudia , Chyła Martyna

 

13.11.2012r. - Malbork

Półfinał Wojewódzki w piłce nożnej halowej - III miejsce

ZS Nr 2 - ZSO Kwidzyn 1:0 , ZS Nr 2 - ZS Barlewiczki 1:2 , ZS Nr 2 - ZSO Malbork 2:3

 

27.11.2012r. - Nowy Dwór Gdański

"Licealiada" Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców - I miejsce

Mecz: ZS Nr 2 - ZS Nr 1 25:19 - awans do Półfinału Wojewódzkiego

Drużyna w składzie: Rombalski Adam , Wójcik Patryk , Kieszkowski Wojciech , Kowalik Damian , Żurawski Dawid , Chwała Kacper, Papierowski Maciej , Buszman Wojciech , Cybulla Sebastian

 

07.12.2012r. - Kwidzyn

Półfinał Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców - IV miejsce

Drużyna w składzie: j.w.

 

06.02.2013r. - Nowy Dwór Gdański

Mistrzostwa Powiatu w zapasach

Drużynowo: I miejsce

Indywidualnie:

Kat. wagowa do 66 kg: 3m. - Kunecki Przemysław

Kat.wagowa do 70 kg:  1m. - Wirkus Piotr , 3m. - Jahnke Patryk

Kat. wagowa pow. 85 kg: 1m. - Procyk Paweł 5m. - Kuzyk Tomasz

Walki pokazowe: Lisowski Marek

 08.03.2013r. - Goręczyno

XII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego "Dwie Rakiety"

Gry indywidualne:

Grupa dziewcząt młodszych: 5m. - Dudek Klaudia

Grupa dziewcząt starszych: 4m. - Wałdoch Andżelika

Grupa chłopców starszych: 6m. - Jochem Wiktor

Klasyfikacja zespołowa: 5m. (sklasyfikowano 17 powiatów)


22.03.2013r. Gdynia

Wojewódzki Turniej Piłki Koszykowej OHP - 1 miejsce

Reprezentacja w składzie: Bendyk Jarosław, Cybulla Sebastian, Damaschke Mateusz, Podolski Dawid, Wilczyński Sebastian, Cieślak Adam, Bańka Mateusz.


26.03.2013r. Tczew

Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Halowej OHP - 5 miejsce

Reprezentacja w składzie: Bańka Mateusz, Podolski Dawid, Wilczyński Sebastian, Klasa Łukasz, Cybulla Sebastian,

Cieślak Adam, Zalewski Arkadiusz.

 05.04.2013r. Nowy Dwór Gdański

Mistrzostwa Powiatu Nowodworskiego szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym

Kat. chłopców: 1m.- Jochem Wiktor ZS nr 2 , 2m.- Kukułka Stanisław ZS nr 1 , 3m. - Wirkus Piotr ZS nr 2

Kat. dziewcząt: 1m. - Wałdoch Andżelika ZS nr 2 , 2m. - Dudek Klaudia ZS nr 2 , 3m.- Kubicka Paulina ZS nr 2

 

13.04.2013r. Kobylnica k/ Słupska

X Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego OHP

Gry indywidualne: 1m. - Jochem Wiktor , 6m. - Wałdoch Andżelika , 23m. - Dudek Klaudia

Klasyfikacja zespołowa: 2 miejsce